Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

12 lipca 2023

Mała pojemność, wielkie korzyści: NMAX 125 z dodatkowym wyposażeniem i trzecim rokiem gwarancji gratis!

Yamaha NMAX 125, jak żaden inny pojazd, wpisuje się wizję nowej mobilności. Tylko do końca wakacji, skuter dostępny jest z dodatkowym wyposażeniem oraz 3-letnią gwarancją gratis!

Co sprawia, że NMAX 125 wyznacza nowe standardy wśród miejskich skuterów?

Dynamiczny, cichy i ekonomiczny silnik Blue Core, spełniający normy EURO5, pozwala na pokonanie aż 300 km bez tankowania. Całkiem nowa rama zapewnia większą zwrotność na ruchliwych ulicach, a  ergonomiczne udogodnienia gwarantują komfortową pozycję podczas jazdy.

Przynależność NMAX-a do klasy premium, podkreśla też sportowe nadwozie, wyposażone w eleganckie światła LED oraz aerodynamiczną owiewkę, która chroni przed wiatrem i deszczem. Moduł sterujący komunikacją (CCU), łącząc się ze smartfonem, zapewnia dostęp do bieżących informacji na temat pojazdu, a w razie potrzeby, pomaga odnaleźć skuter na parkingu.

Dzięki systemowi kontroli trakcji, mokry bruk, czy tory tramwajowe nie stanowią żadnej przeszkody na trasie. Pewności siebie dodają też tarcze hamulcowe z przodu i tyłu oraz niezawodny układ ABS. Załatwianie codziennych spraw ułatwia bezkluczykowy system zapłonu Smart Key, schowki na kask i dokumenty, czy gniazdo do ładowania telefonu.

NMAX to również świetny wybór dla każdego, kto ceni ekologiczne rozwiązania! Inteligentny system Start & Stop aktywuje się podczas postoju na światłach, przyczyniając się do ograniczenia emisji zanieczyszczeń.

Tylko teraz, oprócz bogatego wyposażenia oferowanego w standardzie, do Twojego NMAX-a 125, Yamaha dorzuca także dedykowaną do pojazdu wysoką szybę gratis. To jednak nie wszystko - do końca sierpnia dostaniesz również dodatkowy, trzeci rok gwarancji w prezencie.

NMAX 125, w trzech wersjach kolorystycznych do wyboru, dostępny jest już od 16 999 zł.

Akcja promocyjna trwa od 12 lipca do 31 sierpnia 2023 lub do wyczerpania dostępności produktów. Regulamin dostępny tutaj.